UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu bredzisz. Totalna władza miesza ci się z totalna opozycja. Cokolwiek pis nie zrobi zaraz jest donos do ke i opór grup które tracą przywileje. Elbląg jest tu dobrym przykładem. PIS naruszył interesy elyty tu mieszkajacej i oni dokonali aktu zemsty. I teraz pis ma pomagać?

Nietutejszy.

Anuluj