UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Znowu bredzisz. Totalna władza miesza ci się z totalna opozycja. Cokolwiek pis nie zrobi zaraz jest donos do ke i opór grup które tracą przywileje. Elbląg jest tu dobrym przykładem. PIS naruszył interesy elyty tu mieszkajacej i oni dokonali aktu zemsty. I teraz pis ma pomagać?
Nietutejszy.