Wybrany wątek opinii
Ale trzeba być idioto... żeby pisać i jeszcze wierzyć w to co się pisze. A co 4 lata to za mało było na przeniesienie urzędu marszałkowskiego? To i kolejnych zabrakłoby tumanie!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Jakie 4 lata ty chyba jesteś jakiś kosmitą?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0