Wybrany wątek opinii

Ale trzeba być idioto... żeby pisać i jeszcze wierzyć w to co się pisze. A co 4 lata to za mało było na przeniesienie urzędu marszałkowskiego? To i kolejnych zabrakłoby tumanie!
(2019.01.01)
Jakie 4 lata ty chyba jesteś jakiś kosmitą?
Adamus. (2019.01.01)
Powrót do komentarzy