UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie tak będzie, tylko wszędzie bym dodał słowo nie. Może niektórzy wielbiciele wróbla przejrza na oczy. Będę im się śmiał w twarz, bo na bank wyjdzie na moje, tylko Elbląga żal i tych co na niego przezornie nie głosowali. Ja stąd się wnoszę, bo mam dość.

Zygmuś

Anuluj