UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" Od 1 stycznia 2018 r. nawet krew oddana w Elblągu jedzie najpierw do Olsztyna. .. " Ciekawe ile osób zmarło w szpitalach przez takie durne pomysły polityków.

jjjjjjjj

Anuluj