Wybrany wątek opinii
Swietny artykuł na b. ważny, a rzadko poruszany temat.
Co zrobili dla naszego miasta poslowie PiS, Jerzy Wilk i Leonard Krasulski przez 3,5 roku totalnej władzy PiS w kraju ?
Mogli, a nie zrobili. Dla mnie elblaski Pis to totalne zaskoczenie, jak za Komuny, co innego mowią, co innego robią, co innego myslą. Podziwiam w sensie negatywnym tych elblazan, ktorzy ciągle na nich glosują, ciekawe, jak dlugo jeszcze mozna być naiwnym ? Druga sprawa, że ludzie, ktorych chcielibysmy widzieć u steru do polityki absolutnie się nie garną, niestety.
Wracając do 1999 roku to utrate wojewodztwa i zwiazany z tym upadek miasta zawdzieczamy rządom AWS, premierowi Buzkowi i autorowi reformy, nieżyjącemu już, ktory zaraz po jej wprowadzeniu podal się do dymisji. / przypomnijcie jego nazwisko /
Pierwszy dzień Nowego Roku, a deprecha i wkurzenie od początku, aż się jutro nie chce iść do roboty w tym prowincjonalnym coraz bardziej i zrobionym w konia mieście. .Do zobaczenia w Trojmiecie, gdzie co 4 tablica rejestracyjna to NE.
Do moderacji
Odpowiedz
21
2
Znowu bredzisz. Totalna władza miesza ci się z totalna opozycja. Cokolwiek pis nie zrobi zaraz jest donos do ke i opór grup które tracą przywileje. Elbląg jest tu dobrym przykładem. PIS naruszył interesy elyty tu mieszkajacej i oni dokonali aktu zemsty. I teraz pis ma pomagać?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Nietutejszy. - wynoś się z twoim kochanym pisem
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@Nietutejszy. - Tyyyyy! A jak to ?! Pomaga ze swoich ?!! Jego OBOWIAZKIEM jest pomagać, łaski nie robi! TO SA NASZE PODATKI !!!! Jeśli tego jeszcze nie wiesz !
Do moderacji
Odpowiedz
4
0