Wybrany wątek opinii
Ogłoszony jest przetarg na przekop. Co do woj. Nigdy pis nie mówił o woj. Elblaskim., a jedynie o możliwości przeniesienia urz. Marszałkowskiego. Elblążanie jednak dali kopa pisowi, więc do kogo te pretensje. Elblążanie pokazali, że jeśli z państwa wprowadzane są miliardy dla mafii vatowskich, czy ubecy maja gigantyczne emerytury to im pasuje. Dzieciom natomiast się nie należy. To pokazali Elblążanie... Wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
Ale trzeba być idioto... żeby pisać i jeszcze wierzyć w to co się pisze. A co 4 lata to za mało było na przeniesienie urzędu marszałkowskiego? To i kolejnych zabrakłoby tumanie!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Tak, tak, przetarg i niewiedzieć czemu znów przed wyborami, zacznie prezes łopatą kopać . . . Dwa dni po wyborach się okaże, iż to co wykopał "neptun" falą zalał i nic już z tego kopania nie zostało, a przetarg?? No cóż wszyscy byli zbyt drodzy. Więc poczekamy do kolejnych wyborów, znów wkopiemy słupek, ogłosimy przetarg, i zaczniemy kopać.
No popatrz jak to można omamić tłum by zbić kapitał polityczny, a ponadto zgarnąć kasę, za przygotowanie przetargu - nikt za darmo przetargu nie przygotuje, a znajomy "prezesa"...
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
To prawda
Do moderacji
Odpowiedz
0
0