Wybrany wątek opinii

Ogłoszony jest przetarg na przekop. Co do woj. Nigdy pis nie mówił o woj. Elblaskim., a jedynie o możliwości przeniesienia urz. Marszałkowskiego. Elblążanie jednak dali kopa pisowi, więc do kogo te pretensje. Elblążanie pokazali, że jeśli z państwa wprowadzane są miliardy dla mafii vatowskich, czy ubecy maja gigantyczne emerytury to im pasuje. Dzieciom natomiast się nie należy. To pokazali Elblążanie... Wstyd.
Gosc1 (2019.01.01)
Ale trzeba być idioto... żeby pisać i jeszcze wierzyć w to co się pisze. A co 4 lata to za mało było na przeniesienie urzędu marszałkowskiego? To i kolejnych zabrakłoby tumanie!
(2019.01.01)
Tak, tak, przetarg i niewiedzieć czemu znów przed wyborami, zacznie prezes łopatą kopać . . . Dwa dni po wyborach się okaże, iż to co wykopał "neptun" falą zalał i nic już z tego kopania nie zostało, a przetarg?? No cóż wszyscy byli zbyt drodzy. Więc poczekamy do kolejnych wyborów, znów wkopiemy słupek, ogłosimy przetarg, i zaczniemy kopać. No popatrz jak to można omamić tłum by zbić kapitał polityczny, a ponadto zgarnąć kasę, za przygotowanie przetargu - nikt za darmo przetargu nie przygotuje, a znajomy "prezesa"...
Tomasz 85 (2019.01.01)
To prawda
(2019.08.04)
Powrót do komentarzy