Wybrany wątek opinii
Nie martwcie się ludzie. W 2019 pan prezydent, skoro za pomocą dyrektorsko-urzędniczych słupów ma większość w radzie spowoduje, że obniżą nam się koszty i poprawi jakość życia, unormuje wysokie koszty ogrzewania, bo zmodernizuje Epec, zniesie opłaty dla chorych ludzi za parkowanie pod szpitalem, sprawdzi i nawróci trucicieli, palących w piecach śmieciami. , zadba o nauczycieli, pracowników sądu, rozliczy się z Cleanerem. Teraz będzie raj, bo już po wyborach, a pomogą mu w tym, nie szczędząc sił zatroskani o los mieszkańców pan senator Wcisła i pani poseł Gelert. Wszystkie swoje pieniądze oddadzą, byle wyborcom było lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
A ty robisz kopiuj/wklej wszędzie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Dokładnie tak będzie, tylko wszędzie bym dodał słowo nie. Może niektórzy wielbiciele wróbla przejrza na oczy. Będę im się śmiał w twarz, bo na bank wyjdzie na moje, tylko Elbląga żal i tych co na niego przezornie nie głosowali. Ja stąd się wnoszę, bo mam dość.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0