UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co ty umiesz mając 20kilka lat. Chcesz zarobić i się nie narobic w tym wieku? Ja po studiach na PG dostałem 2500brutto jakieś 14 lat temu. I się cieszyłem. Teraz mam prawie 7kbrutto. Czy zamieniłybym to na pracę 3miescie. Nie wiem czy tyle tam bym dostał i dojazdy. Poza tym nie lubię stania w korkach i tłoku, a to wiąże się z pracą w 3miescie.

Realista1