135
01.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Walczyć razem z mierzeja o przekop bo nas Gdańsk z olsztynem zniszczą!!
(2019.01.01)
Sami sobie zbudowaliśmy taki los. Kto jeżeli nie elblążanie, przez wiele lat popierali największe partie jakimi było SLD i UW (dzisiejsze PO)? Kto jeżeli nie te partie wcisnęły nas w objęcia grajdołka jakim był Olsztyn? Nic dziwnego, że mieszkańcy tego pięknego miasta przestali się angażować w jakąkolwiek działalność, bo to i tak nic nie da. Myślę, że jedyną szansą dla Elbląga jest zbudowanie lokalnych struktur organizacyjnych i pogonienie dużych partii, bo tylko to może w przyszłości dać szansę na opuszczenie tej bandyckiej organizacji jaką jest warmińsko-mazurskie. Rządzący ugną się tylko pod presją siły zjednoczonego społeczeństwa.
Kubuś (2019.01.01)

info

34  
  0
Dokładnie. Wtedy Elbląg miał być razem z Gdańskiem. Słupsk w koszalinskim itd
(2019.01.01)
Dokładnie brali wszystko. Pamiętacie jak wyrywali litery z budynku urzędu wojewódzkiego? Czerwona zaraza po raz drugi przyszła że wschodu jak w 1945r i nas ponownie ograbiła.
Realista1 (2019.01.01)

info

38  
  0
Co z koleją nadzalewowa???!!!!! Mierzeja buduje kolejkę do Krynicy będzie robić kasę na turystach i przekopie a Elbląg????!!!!!
(2019.01.01)
Pogonic tą zaraze IIIRP!!!!! Tylko nacjonaliści patrioci!!!!!
(2019.01.01)

info

12  
  8
Ogłoszony jest przetarg na przekop. Co do woj. Nigdy pis nie mówił o woj. Elblaskim., a jedynie o możliwości przeniesienia urz. Marszałkowskiego. Elblążanie jednak dali kopa pisowi, więc do kogo te pretensje. Elblążanie pokazali, że jeśli z państwa wprowadzane są miliardy dla mafii vatowskich, czy ubecy maja gigantyczne emerytury to im pasuje. Dzieciom natomiast się nie należy. To pokazali Elblążanie... Wstyd.
Gosc1 (2019.01.01)
Prezio jest przeciw takiemu rozwiązaniu, wiedziałeś o tym nim wrzuciłem na niego głos?
Gosc1 (2019.01.01)
Szanowny anonimie - a cóż nam ten przekop da ??? Liczysz na niego jak na przysłowiową mannę z nieba, a to będą gigantyczne koszty : budowy, potem utrzymania, a - tak naprawdę - nie wiadomo, jak odbije się na ekosystemach Zalewu i Bałtyku. A my NIE zostaniemy czwartym czy piątym pełnomorskim portem kraju.
Nie.dla.przekopu! (2019.01.01)
Dlatego Elblązanie powinni założyć zółte kamizelki i pokazac państwu ze tak dalej być nie może. Płacimy takie same podatki jak mieszkancy miast wojewódzkich a jesteśmy pomijani i miasto jest degradowane. Zyje nam się po prostu gorzej.
(2019.01.01)