A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Walczyć razem z mierzeja o przekop bo nas Gdańsk z olsztynem zniszczą!!
Sami sobie zbudowaliśmy taki los. Kto jeżeli nie elblążanie, przez wiele lat popierali największe partie jakimi było SLD i UW (dzisiejsze PO)? Kto jeżeli nie te partie wcisnęły nas w objęcia grajdołka jakim był Olsztyn? Nic dziwnego, że mieszkańcy tego pięknego miasta przestali się angażować w jakąkolwiek działalność, bo to i tak nic nie da. Myślę, że jedyną szansą dla Elbląga jest zbudowanie lokalnych struktur organizacyjnych i pogonienie dużych partii, bo tylko to może w przyszłości dać szansę na opuszczenie tej bandyckiej organizacji jaką jest warmińsko-mazurskie. Rządzący ugną się tylko pod presją siły zjednoczonego społeczeństwa.
Dokładnie. Wtedy Elbląg miał być razem z Gdańskiem. Słupsk w koszalinskim itd
Dokładnie brali wszystko. Pamiętacie jak wyrywali litery z budynku urzędu wojewódzkiego?
Czerwona zaraza po raz drugi przyszła że wschodu jak w 1945r i nas ponownie ograbiła.
Co z koleją nadzalewowa???!!!!! Mierzeja buduje kolejkę do Krynicy będzie robić kasę na turystach i przekopie a Elbląg????!!!!!
Pogonic tą zaraze IIIRP!!!!! Tylko nacjonaliści patrioci!!!!!
Ogłoszony jest przetarg na przekop. Co do woj. Nigdy pis nie mówił o woj. Elblaskim., a jedynie o możliwości przeniesienia urz. Marszałkowskiego. Elblążanie jednak dali kopa pisowi, więc do kogo te pretensje. Elblążanie pokazali, że jeśli z państwa wprowadzane są miliardy dla mafii vatowskich, czy ubecy maja gigantyczne emerytury to im pasuje. Dzieciom natomiast się nie należy. To pokazali Elblążanie... Wstyd.
Prezio jest przeciw takiemu rozwiązaniu, wiedziałeś o tym nim wrzuciłem na niego głos?
Szanowny anonimie - a cóż nam ten przekop da ??? Liczysz na niego jak na przysłowiową mannę z nieba, a to będą gigantyczne koszty : budowy, potem utrzymania, a - tak naprawdę - nie wiadomo, jak odbije się na ekosystemach Zalewu i Bałtyku. A my NIE zostaniemy czwartym czy piątym pełnomorskim portem kraju.
Dlatego Elblązanie powinni założyć zółte kamizelki i pokazac państwu ze tak dalej być nie może. Płacimy takie same podatki jak mieszkancy miast wojewódzkich a jesteśmy pomijani i miasto jest degradowane. Zyje nam się po prostu gorzej.