UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sami sobie zbudowaliśmy taki los. Kto jeżeli nie elblążanie, przez wiele lat popierali największe partie jakimi było SLD i UW (dzisiejsze PO)? Kto jeżeli nie te partie wcisnęły nas w objęcia grajdołka jakim był Olsztyn? Nic dziwnego, że mieszkańcy tego pięknego miasta przestali się angażować w jakąkolwiek działalność, bo to i tak nic nie da. Myślę, że jedyną szansą dla Elbląga jest zbudowanie lokalnych struktur organizacyjnych i pogonienie dużych partii, bo tylko to może w przyszłości dać szansę na opuszczenie tej bandyckiej organizacji jaką jest warmińsko-mazurskie. Rządzący ugną się tylko pod presją siły zjednoczonego społeczeństwa.
Kubuś