UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlatego Elblązanie powinni założyć zółte kamizelki i pokazac państwu ze tak dalej być nie może. Płacimy takie same podatki jak mieszkancy miast wojewódzkich a jesteśmy pomijani i miasto jest degradowane. Zyje nam się po prostu gorzej.