UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co z koleją nadzalewowa???!!!!! Mierzeja buduje kolejkę do Krynicy będzie robić kasę na turystach i przekopie a Elbląg????!!!!!
Co z koleją nadzalewowa???!!!!! Mierzeja buduje kolejkę do Krynicy będzie robić kasę na turystach i przekopie a Elbląg????!!!!!