UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co z koleją nadzalewowa???!!!!! Mierzeja buduje kolejkę do Krynicy będzie robić kasę na turystach i przekopie a Elbląg????!!!!!


Anuluj