A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Duże znaczenie ma też to, że "skończył się" Zamech i parę innych dużych zakładów. .. Ludzie tak naprawdę nie mają gdzie godnie zarabiać, więc traci miasto, bo wyjeżdżają za pracą, a reszta ledwie przędzie. ..
Dopóki wybory będą wygrywać postkomuniści i ludzie im podlegli to będziemy nadal tkwić przy czerwonym Olsztynie i ich kacykach.
Po przyłączeniu Elbląga do warmińsko-mazurskiego, działania Olsztyna względem naszego miasta można porównać do hordy bolszewików grabiących wszystko co popadnie jako zdobycz wojenną.
Ale trzeba być idioto... żeby pisać i jeszcze wierzyć w to co się pisze. A co 4 lata to za mało było na przeniesienie urzędu marszałkowskiego? To i kolejnych zabrakłoby tumanie!
Nie martwcie się ludzie. W 2019 pan prezydent, skoro za pomocą dyrektorsko-urzędniczych słupów ma większość w radzie spowoduje, że obniżą nam się koszty i poprawi jakość życia, unormuje wysokie koszty ogrzewania, bo zmodernizuje Epec, zniesie opłaty dla chorych ludzi za parkowanie pod szpitalem, sprawdzi i nawróci trucicieli, palących w piecach śmieciami. , zadba o nauczycieli, pracowników sądu, rozliczy się z Cleanerem. Teraz będzie raj, bo już po wyborach, a pomogą mu w tym, nie szczędząc sił zatroskani o los mieszkańców pan senator Wcisła i pani poseł Gelert. Wszystkie swoje pieniądze oddadzą, byle wyborcom było lepiej.
A ty robisz kopiuj/wklej wszędzie?
Podziękujmy Buzkowi ksywka Diabeł Boruta i tym elitom wywodzacym sie z AWS miedzy innymi dzisiejszej PO. Można było odwołac Nowaczyka w referendum. To można zorganizowac referendum w sprawie odłączenia sie od wojwództwa Szuwarowo-Bagiennego. Moze nie koniecznie przynależec do Gdanska (pomorskie)Moze tak zawalczyc o wojewodztwo własne Żuławskie.
Swietny artykuł na b. ważny, a rzadko poruszany temat.
Co zrobili dla naszego miasta poslowie PiS, Jerzy Wilk i Leonard Krasulski przez 3,5 roku totalnej władzy PiS w kraju ?
Mogli, a nie zrobili. Dla mnie elblaski Pis to totalne zaskoczenie, jak za Komuny, co innego mowią, co innego robią, co innego myslą. Podziwiam w sensie negatywnym tych elblazan, ktorzy ciągle na nich glosują, ciekawe, jak dlugo jeszcze mozna być naiwnym ? Druga sprawa, że ludzie, ktorych chcielibysmy widzieć u steru do polityki absolutnie się nie garną, niestety.
Wracając do 1999 roku to utrate wojewodztwa i zwiazany z tym upadek miasta zawdzieczamy rządom AWS, premierowi Buzkowi i autorowi reformy, nieżyjącemu już, ktory zaraz po jej wprowadzeniu podal się do dymisji. / przypomnijcie jego nazwisko /
Pierwszy dzień Nowego Roku, a deprecha i wkurzenie od początku, aż się jutro nie chce iść do roboty w tym prowincjonalnym coraz bardziej i zrobionym w konia mieście. .Do zobaczenia w Trojmiecie, gdzie co 4 tablica rejestracyjna to NE.
widzę, że zwolennicy pisu udają, że to nie ich partia rządzi prawie 4 lata w polsce i może wszystko, jak tylko chce.
czy ktoś sprawdza ich obludne wpisy i rozlicza z lizusowstwa ?
A czy musimy wymyślać jakieś KODy, kamizelki?? Nie możemy strajkować "po swojemu" kulturalnie?? Tylko małpować wszystko. Zablokować, pracę urzędu wojewódzkiego np. poprzez stanie w drzwiach tak by je blokować, brać udział, w sesjach wojewódzkich wymyślać tyle pytań (bzdurnych) by tylko przedłużyć im sesję - nie pomijając pytań tych poważnych.