UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny anonimie - a cóż nam ten przekop da ??? Liczysz na niego jak na przysłowiową mannę z nieba, a to będą gigantyczne koszty : budowy, potem utrzymania, a - tak naprawdę - nie wiadomo, jak odbije się na ekosystemach Zalewu i Bałtyku. A my NIE zostaniemy czwartym czy piątym pełnomorskim portem kraju.

Nie.dla.przekopu!

Anuluj