Wybrany wątek opinii

Reforma administracyjna odcięła Elbląg od możliwości rozwoju. Nikt z polityków nie myśli jak to zmienić.
(2019.01.01)
Dlatego Elblązanie powinni założyć zółte kamizelki i pokazac państwu ze tak dalej być nie może. Płacimy takie same podatki jak mieszkancy miast wojewódzkich a jesteśmy pomijani i miasto jest degradowane. Zyje nam się po prostu gorzej.
(2019.01.01)
Powrót do komentarzy