Wybrany wątek opinii
Reforma administracyjna odcięła Elbląg od możliwości rozwoju. Nikt z polityków nie myśli jak to zmienić.
Do moderacji
Odpowiedz
144
1
Dlatego Elblązanie powinni założyć zółte kamizelki i pokazac państwu ze tak dalej być nie może. Płacimy takie same podatki jak mieszkancy miast wojewódzkich a jesteśmy pomijani i miasto jest degradowane. Zyje nam się po prostu gorzej.
Do moderacji
Odpowiedz
26
3