Wybrany wątek opinii

Co z koleją nadzalewowa???!!!!! Mierzeja buduje kolejkę do Krynicy będzie robić kasę na turystach i przekopie a Elbląg????!!!!!
(2019.01.01)
Prezio jest przeciw takiemu rozwiązaniu, wiedziałeś o tym nim wrzuciłem na niego głos?
Gosc1 (2019.01.01)
Wróbel jest przeciwnikiem reaktywacji kolei nadzalewowej.
Prestidigitator (2019.01.01)
Powrót do komentarzy