UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogłoszony jest przetarg na przekop. Co do woj. Nigdy pis nie mówił o woj. Elblaskim., a jedynie o możliwości przeniesienia urz. Marszałkowskiego. Elblążanie jednak dali kopa pisowi, więc do kogo te pretensje. Elblążanie pokazali, że jeśli z państwa wprowadzane są miliardy dla mafii vatowskich, czy ubecy maja gigantyczne emerytury to im pasuje. Dzieciom natomiast się nie należy. To pokazali Elblążanie... Wstyd.
Gosc1