Wybrany wątek opinii

Walczyć razem z mierzeja o przekop bo nas Gdańsk z olsztynem zniszczą!!
(2019.01.01)
Szanowny anonimie - a cóż nam ten przekop da ??? Liczysz na niego jak na przysłowiową mannę z nieba, a to będą gigantyczne koszty : budowy, potem utrzymania, a - tak naprawdę - nie wiadomo, jak odbije się na ekosystemach Zalewu i Bałtyku. A my NIE zostaniemy czwartym czy piątym pełnomorskim portem kraju.
Nie.dla.przekopu! (2019.01.01)
Powrót do komentarzy