Wybrany wątek opinii
PiS obiecali że powstaną nowe województwa i cisza .dlaczego okłamał ,przekop też mieli kopać w 2018 r i nawet metra nie wykopali. Szansa dla Elbląga nadal jest po powstaniu nowych wojewodztw, olsztyn nie zasłużył by być miastem woj. Same afery i przekręty non stop słychać w mediach.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
Ogłoszony jest przetarg na przekop. Co do woj. Nigdy pis nie mówił o woj. Elblaskim., a jedynie o możliwości przeniesienia urz. Marszałkowskiego. Elblążanie jednak dali kopa pisowi, więc do kogo te pretensje. Elblążanie pokazali, że jeśli z państwa wprowadzane są miliardy dla mafii vatowskich, czy ubecy maja gigantyczne emerytury to im pasuje. Dzieciom natomiast się nie należy. To pokazali Elblążanie... Wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
@Gosc1 - A co zrobił pis dla Elblaga. Kto wierzy jeszcze pisowi?Wybralismy krasulskiego siedzącego za guru i co?????!!!!Co zrobił on dla Elbląga? Co nie zna problemu ?!!!!!Trzy lata to mało by cos zmienić ?!! Rada miasta pisowska i co??!!!! NIE MOW ZE JAKBYSMY WYBRALI PIS TO BY SIE COS ZMIENIŁO NA LEPSZE!!!! K Ł A M S T W O w które już nikt nie wierzy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3