UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego Elblązanie powinni założyć zółte kamizelki i pokazac państwu ze tak dalej być nie może. Płacimy takie same podatki jak mieszkancy miast wojewódzkich a jesteśmy pomijani i miasto jest degradowane. Zyje nam się po prostu gorzej.