A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brali wszystko. Pamiętam karetkę pogotowia. Zabrali.
Piszecie że okradano i wywozono z Elbląga,czas by napisano co o z kad. Z jakich urzędów i zakładów. W Elblągu. Pamiętamy jak wpadli do Elbląga on . Sz... ,i ona. Pe..... .obecnie siedzą na stołkach w olsztynie.komputery z kablami ,samochody,meble,wszystko a ile o czym nie wiemy.
A kiedy olsztyn zaplaci za tramwaj konstal zabrany z Elbląga. Przez przypadek znaleziony przez reportera bo odkleil nalepke w olsztynie.
PiS obiecali że powstaną nowe województwa i cisza .dlaczego okłamał ,przekop też mieli kopać w 2018 r i nawet metra nie wykopali. Szansa dla Elbląga nadal jest po powstaniu nowych wojewodztw, olsztyn nie zasłużył by być miastem woj. Same afery i przekręty non stop słychać w mediach.
Urząd marszałka i marszałek miał urzędową w Elblągu a nie w olsztynie i co nadal olsztyn zagrania i trzyma wszystko. Urzedy ,to jest łamanie podstawowych praw.
Stało się i narzekanie przez kolejne 20 lat na Olsztyn tego nie zmieni. Lepiej próbować się dogadać, a nie tylko narzekać. Wiele pociągów na trasie Gdańsk-Olsztyn jedzie przez Ostródę, choć bliżej byłoby przez Elbląg. Połączeń Gdańsk-Elbląg niewiele (po 21:29 ostatnie, kolejne 4:47), czas przejazdu 79 km to 1:20,a Polregio potrafi na takim odcinku stawać. .. 19 razy. A przecież na Polregio samorząd ma wpływ. Intercity niemal całkiem pomija Elbląg, a szkoda, bo dojazd trwa poniżej godziny. Przypomnę, iż na przełomie wieków koleje regionalne wprowadziły pociąg przyspieszony. W cenie osobowego zatrzymywał się na tych samych stacjach, co pospieszny. Czas dojazd ok. godziny (przed miliardowymi inwestycjami pod pendolino na odcinku Malbork-Gdańsk). Czyli: da się. Dziś mamy nowe tory na 2/3 trasy, Implusy mogące jechać 160km/h, a ograniczone do 110km/h, jak 40-letnie składy i marudzenie dlaczego ten Gdańsk ciągle daleko. Proponuję do tych 19 stacji dołożyć jeszcze kilka kolejnych przystanków. Na pewno będzie bliżej;-)
Buzek dziękujemy Ci
Wtedy też gimnazja wprowadzono i zaczęła się domolka psychiki dzieci
A był wariant 25 województw. Docenta Szczepkowskiego ale. Wygrały landy. I do tego te starostwa i powiaty wprowadzono. .. ..
CZY podziękowano za to GINTOWTOWI ???