A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najwyższy MIESZKALNY budynek. Tak ciężko rozumieć co sie czyta ?
Przecież jest tak wspaniale nie chcecie zmian w tym miescie wybraliscie Wróbla, więc o co Kaman? Mo.. w Kubeł, będzie tak jak było! Przez najbliższe 5 lat.
Bosze to aż tyle miejsc stoi tu rozpi.... Przepraszam a słyszałem, że po raz kolejny wybraliscie tego samego prezydenta, to jak to jest, pozwalacie sami na to?
Gość1.Policz ile domów wybudowano w ciągu ostatnich 5 lat. Napisałem, że miasto rośnie, a nie ilość ludzi. Trzeba być idiotą, żeby myśleć, że domy buduje się tak sobie, a nie dla mieszkańców. Następny oryginał: "Głos rozsądku" Wbrew Twojemu mniemaniu o sobie - brak ci nie tylko rozsądku, ale i kultury, bo nawet jeżeli z kimś się nie zgadzasz, to nie wyzywaj go od zakutych łbów. Tylko popatrz w lustro i westchnij.
Najprościej jest oczerniać konkurencję, może się przedstawisz drogi "biuro nieruchomości"?
Nie od dziś jest wiadomo że krew Was zalewa, małe agencyjki nieruchomosci, z zazdrości i zawiści. Mam porównanie obsługi kilku elbląskich biur nieruchomości, i powiem jedno - możecie się uczyć od Pana Jarka i jego załogi solidności i wysokiej jakości obsługi :)
Możesz sobie pisać,ale ten betonowy Witold będzie siedział w prezydenckim fotelu przez najbliższe pięć lat,co nie wróży dobrze już nie mojemu Elblągowi,cóż ,widać że mieszkańców tego miasta nie stać na kogoś wartościowego,wielka szkoda.
Przecież Ewa to już historia i wcale nie była soeluną.
Na całym cywilizowanym świecie centra handlowe lokuje się poza centrum. Jedynie w Elblągu w mieście. To spowoduje napływ samochodów z obrzeży i okolic i powodując paraliż komunikacyjny jak w jakiejś wielkiej metropolii. Aby zniwelować korki i powstały smog to
następnym krokiem będzie likwidacja miejsc parkingowych i zakaz wjazdu do centrum.
Czytaj ze zrozumieniem. naj w centrum
mówiom , że to za darmo te mieszkania, jakieś marne piniadze symboliczne za meter