93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najwyższy MIESZKALNY budynek. Tak ciężko rozumieć co sie czyta ?
Annaxyz (2018.11.10)
Przecież jest tak wspaniale nie chcecie zmian w tym miescie wybraliscie Wróbla, więc o co Kaman? Mo.. w Kubeł, będzie tak jak było! Przez najbliższe 5 lat.
Realista1 (2018.11.10)
Bosze to aż tyle miejsc stoi tu rozpi.... Przepraszam a słyszałem, że po raz kolejny wybraliscie tego samego prezydenta, to jak to jest, pozwalacie sami na to?
Przybysz (2018.11.10)
Gość1.Policz ile domów wybudowano w ciągu ostatnich 5 lat. Napisałem, że miasto rośnie, a nie ilość ludzi. Trzeba być idiotą, żeby myśleć, że domy buduje się tak sobie, a nie dla mieszkańców. Następny oryginał: "Głos rozsądku" Wbrew Twojemu mniemaniu o sobie - brak ci nie tylko rozsądku, ale i kultury, bo nawet jeżeli z kimś się nie zgadzasz, to nie wyzywaj go od zakutych łbów. Tylko popatrz w lustro i westchnij.
(2018.11.10)
Najprościej jest oczerniać konkurencję, może się przedstawisz drogi "biuro nieruchomości"? Nie od dziś jest wiadomo że krew Was zalewa, małe agencyjki nieruchomosci, z zazdrości i zawiści. Mam porównanie obsługi kilku elbląskich biur nieruchomości, i powiem jedno - możecie się uczyć od Pana Jarka i jego załogi solidności i wysokiej jakości obsługi :)
Zadowolony klient (2018.11.10)
Możesz sobie pisać,ale ten betonowy Witold będzie siedział w prezydenckim fotelu przez najbliższe pięć lat,co nie wróży dobrze już nie mojemu Elblągowi,cóż ,widać że mieszkańców tego miasta nie stać na kogoś wartościowego,wielka szkoda.
Prestidigitator (2018.11.11)
Przecież Ewa to już historia i wcale nie była soeluną.
Marek elblaski (2018.11.11)
Na całym cywilizowanym świecie centra handlowe lokuje się poza centrum. Jedynie w Elblągu w mieście. To spowoduje napływ samochodów z obrzeży i okolic i powodując paraliż komunikacyjny jak w jakiejś wielkiej metropolii. Aby zniwelować korki i powstały smog to następnym krokiem będzie likwidacja miejsc parkingowych i zakaz wjazdu do centrum.
Gość A (2018.11.11)
Czytaj ze zrozumieniem. naj w centrum
Abc45 (2018.11.11)
mówiom , że to za darmo te mieszkania, jakieś marne piniadze symboliczne za meter
Herb (2018.11.12)