Wybrany wątek opinii

A to wszystko dzięki naszemu wielkiemu budowniczemu Wróblowi Komuchowi Trzeciemu!Niech żyje!Niech żyje!Niech żyje!
hd (2018.11.09)
Możesz sobie pisać,ale ten betonowy Witold będzie siedział w prezydenckim fotelu przez najbliższe pięć lat,co nie wróży dobrze już nie mojemu Elblągowi,cóż ,widać że mieszkańców tego miasta nie stać na kogoś wartościowego,wielka szkoda.
Prestidigitator (2018.11.11)
Powrót do komentarzy