UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na całym cywilizowanym świecie centra handlowe lokuje się poza centrum. Jedynie w Elblągu w mieście. To spowoduje napływ samochodów z obrzeży i okolic i powodując paraliż komunikacyjny jak w jakiejś wielkiej metropolii. Aby zniwelować korki i powstały smog to następnym krokiem będzie likwidacja miejsc parkingowych i zakaz wjazdu do centrum.

Gość A