Wybrany wątek opinii
To nie jest najwyzszy budynek mieszkalny w Elblagu! Brama na Modrzewine ma 14 pięter. Ten budynek będzie miał 13 pięter.
Do moderacji
Odpowiedz
14
29
Piszą, że w tej części miasta gamoniu
Do moderacji
Odpowiedz
19
5
Proszę czytać z zrozumieniem" Regal Park flat & business (Królewski Park) ma być najwyższym budynkiem mieszkalnym w tej części miasta, z piętnastoma kondygnacjami i parkingiem. "
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
Czytajcie ze zrozumieniem. To ma być najwyższy budynek w tej części miasta A nie w całym mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Brama na Modrzewinę jest w centrum Elbląga? Czytaj że zrozumieniem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Najwyższy MIESZKALNY budynek. Tak ciężko rozumieć co sie czyta ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Czytaj ze zrozumieniem. naj w centrum
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
może i ma pietro więcej, ,ale metrami bedzie wyższy, ,liczą się metry, a nie pietra
Do moderacji
Odpowiedz
0
0