Wybrany wątek opinii

To nie jest najwyzszy budynek mieszkalny w Elblagu! Brama na Modrzewine ma 14 pięter. Ten budynek będzie miał 13 pięter.
(2018.11.09)
Piszą, że w tej części miasta gamoniu
(2018.11.09)
Proszę czytać z zrozumieniem" Regal Park flat & business (Królewski Park) ma być najwyższym budynkiem mieszkalnym w tej części miasta, z piętnastoma kondygnacjami i parkingiem. "
bardzobystry (2018.11.09)
Czytajcie ze zrozumieniem. To ma być najwyższy budynek w tej części miasta A nie w całym mieście.
Gość 1 (2018.11.10)
Brama na Modrzewinę jest w centrum Elbląga? Czytaj że zrozumieniem.
Gość1 (2018.11.10)
Najwyższy MIESZKALNY budynek. Tak ciężko rozumieć co sie czyta ?
Annaxyz (2018.11.10)
Czytaj ze zrozumieniem. naj w centrum
Abc45 (2018.11.11)
może i ma pietro więcej, ,ale metrami bedzie wyższy, ,liczą się metry, a nie pietra
jack873 (2020.02.18)
Powrót do komentarzy