UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najprościej jest oczerniać konkurencję, może się przedstawisz drogi "biuro nieruchomości"? Nie od dziś jest wiadomo że krew Was zalewa, małe agencyjki nieruchomosci, z zazdrości i zawiści. Mam porównanie obsługi kilku elbląskich biur nieruchomości, i powiem jedno - możecie się uczyć od Pana Jarka i jego załogi solidności i wysokiej jakości obsługi :)
Zadowolony klient