UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież jest tak wspaniale nie chcecie zmian w tym miescie wybraliscie Wróbla, więc o co Kaman? Mo.. w Kubeł, będzie tak jak było! Przez najbliższe 5 lat.
Realista1
Przecież jest tak wspaniale nie chcecie zmian w tym miescie wybraliscie Wróbla, więc o co Kaman? Mo.. w Kubeł, będzie tak jak było! Przez najbliższe 5 lat.
Realista1