Wybrany wątek opinii

Na całym cywilizowanym świecie centra handlowe lokuje się poza centrum. Jedynie w Elblągu w mieście. To spowoduje napływ samochodów z obrzeży i okolic i powodując paraliż komunikacyjny jak w jakiejś wielkiej metropolii. Aby zniwelować korki i powstały smog to następnym krokiem będzie likwidacja miejsc parkingowych i zakaz wjazdu do centrum.
Gość A (2018.11.11)
Przecież to będzie przede wszystkim budynek mieszkalny, nie żadne centrum handlowe o co ci chodzi? Złote tarasy w Warszawie, galeria Bałtycka w Gdańsku, też są na obrzeżach? Mylisz centrum z hipermarketem kolego.
Do gość a (2018.11.12)
Jezu skąd ty się urwałes z choinki, ty naprawdę masz zakuty czereśnia gościu.
Obserwator. (2018.11.12)
Mam wrażenie, graniczace z pewnością, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Centra handlowe są zarówno w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Poza tym co ma piernik do wiatraka, mowa przecież o budynku mieszkalnym z ewentualną częścią biurowa i ewentualnie na dole kilkoma sklepikami.
GłupichNieSieja (2018.11.12)
Powrót do komentarzy