93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Budowa tego będzie ciągnąć się jak budowa korony w Elblągu. Ten sam inwestor i ta sama popełnia. Wystarczy krajowy rejestr sprawdzić.
Michal33 (2018.11.12)
Przegrał ten kto to kupił i będzie czekał bardzo długo na oddanie nieruchomosci . Tak jak z korona tego inwestora
Michal33 (2018.11.12)
Przecież to będzie przede wszystkim budynek mieszkalny, nie żadne centrum handlowe o co ci chodzi? Złote tarasy w Warszawie, galeria Bałtycka w Gdańsku, też są na obrzeżach? Mylisz centrum z hipermarketem kolego.
Do gość a (2018.11.12)
Rozwój miasta liczy się liczba mieszkańców to podstawa i szkoda, że takich podstaw nie znasz. Ale trudno wymagać tak elementarnej wiedzy od gimbazy.
Gosc1 (2018.11.12)
Jezu skąd ty się urwałes z choinki, ty naprawdę masz zakuty czereśnia gościu.
Obserwator. (2018.11.12)
To może być prawda, korona idzie jak krew z nosa chodzą plotki że inwestor nie ma kasy. Będzie dużo pozorowanych ruchów jak w przypadku inwestycji siódemka, gdzie postawiono płot i to by było na tyle
Realista1 (2018.11.12)
Mam wrażenie, graniczace z pewnością, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Centra handlowe są zarówno w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Poza tym co ma piernik do wiatraka, mowa przecież o budynku mieszkalnym z ewentualną częścią biurowa i ewentualnie na dole kilkoma sklepikami.
GłupichNieSieja (2018.11.12)
Ten sam inwestor co korona. Czyli lipa. Opóźnienia itd
(2018.11.12)

info

1  
  0
Budowa Korony idzie jak krew z nosa, podejrzewam ze z regal parkiem bedzie jeszcze gorzej. Ciekawe czy historia z porto 55 sie nie powtorzy i firma nagle zbankrutuje a ludzie zostana bez kasy i mieszkan. Gratuluje odwagi tym co zdecydowali sie nabyć tam mieszkanie a nawet pozwolenia na budowę nie bylo.
gimbuz (2018.11.12)

info

2  
  0
...nikt ze świata do nas nie przyjechał.... A kogoś sie spodziewał? Wałęsy?
Marian Kukuryznik (2018.11.12)