UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bosze to aż tyle miejsc stoi tu rozpi.... Przepraszam a słyszałem, że po raz kolejny wybraliscie tego samego prezydenta, to jak to jest, pozwalacie sami na to?

Przybysz

Anuluj