Wybrany wątek opinii

Gość1.Policz ile domów wybudowano w ciągu ostatnich 5 lat. Napisałem, że miasto rośnie, a nie ilość ludzi. Trzeba być idiotą, żeby myśleć, że domy buduje się tak sobie, a nie dla mieszkańców. Następny oryginał: "Głos rozsądku" Wbrew Twojemu mniemaniu o sobie - brak ci nie tylko rozsądku, ale i kultury, bo nawet jeżeli z kimś się nie zgadzasz, to nie wyzywaj go od zakutych łbów. Tylko popatrz w lustro i westchnij.
(2018.11.10)
Rozwój miasta liczy się liczba mieszkańców to podstawa i szkoda, że takich podstaw nie znasz. Ale trudno wymagać tak elementarnej wiedzy od gimbazy.
Gosc1 (2018.11.12)
Powrót do komentarzy