UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Możesz sobie pisać,ale ten betonowy Witold będzie siedział w prezydenckim fotelu przez najbliższe pięć lat,co nie wróży dobrze już nie mojemu Elblągowi,cóż ,widać że mieszkańców tego miasta nie stać na kogoś wartościowego,wielka szkoda.

Prestidigitator

Anuluj