Wybrany wątek opinii

Najprościej jest oczerniać konkurencję, może się przedstawisz drogi "biuro nieruchomości"? Nie od dziś jest wiadomo że krew Was zalewa, małe agencyjki nieruchomosci, z zazdrości i zawiści. Mam porównanie obsługi kilku elbląskich biur nieruchomości, i powiem jedno - możecie się uczyć od Pana Jarka i jego załogi solidności i wysokiej jakości obsługi :)
Zadowolony klient (2018.11.10)
Powrót do komentarzy