93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nowowiejska się zaora, widzisz jakiś problem?
Elbinger plus (2018.11.10)
Czytajcie ze zrozumieniem. To ma być najwyższy budynek w tej części miasta A nie w całym mieście.
Gość 1 (2018.11.10)
Niemożliwe staje się realne. Teraz czekamy na rozpoczęcie zabudowy Wyspy Spichrzów, dokonczenie Starówki /, także z rozpoczętą budową pana P. /i zabudowę wolnych placów w Środmieściu / pl. Konstytucji - Marysieńka, hotel - IBIS, Łąka przy Sopockiej itp. by nasze miasto nabralo bardziej zwartego, miejskiego charakteru
(2018.11.10)
Brama na Modrzewinę jest w centrum Elbląga? Czytaj że zrozumieniem.
Gość1 (2018.11.10)
Taa,rozległy park.....ciekawe gdzie?bazantarnie przyciagna?
(2018.11.10)

info

5  
  0
Chyba zrywa rodzynki z .upy. To ulubione zajęcie zielasza
(2018.11.10)
Rzeczywiscie Elblag to metropolia i szczegolnie w nocy taki ruch na drodze ze hobo
BolloX (2018.11.10)
Ło jeżu ile to elblążan siem wypowiada i nie kuma o czym pisze, ot dyć tak coby się popisać. Bo ino tak można podać innym że my toże żywiem. Kiedy wreszcie tak z Elbląga jak i z kraju zniknie głupota. Drodzy mieszkańcy opanujcie się. Nasze miasto żyje podobnie jak inne. A ten piszący o martwym życiu miasta w nocy niech wyjdzie na ulicę po 22:00 w Warszawie. Tam dopiero jest martwa cisza. Jeden Kraków czy Wrocław wiosny nie czynią. Po prostu tak żyje Polska, w samotności i izolacji. Nawet na obchody 100 Lecia Niepodległości nikt ze świata do nas nie przyjechał. I tego uroczystego szampana musimy pić w samotności, a ten wówczas już tak nie smakuje. Przypomina wtedy ocet, a nie markowy trunek.
Dyćtenzgrinpointa (2018.11.10)
Powiedział co wiedział 1/4inteligent.
Gosc1 (2018.11.10)
Powierzchni dla biznesu. Jakiego biznesu w tym mieście?
123 (2018.11.10)