A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Polak - 5 lat a nie 4.Chcesz marnować życie na przyglądanie się facetowi, który pamięta czasy kuźwa Gierka. Młodzi zachęcam do wyjazdu, pokażmy tym starym trupom gdzie ich miejsce. Niech ten Elbląg w końcu zniknie z mapy Polski. Niech tu zdechną ze swoimi marnymi emeryturkami i w samotności umierają w swoich czterech ścianach. Jeszcze mam taką nadzieję, że emigranci pokażą tym sflaczałym staruchom, gdzie ich miejsce. Chyba umarłbym ze śmiechu jakby postawili tu meczet i tym śmierdzącym starym cip. .. kazali nosić burki i trzy razy dziennie modły. Mam nadzieję, że wasze marzenie o wielkiej Europie się spełnią :-)
Mnie pis zraził pro-żydowska polityka. Andrzej Duda przeczołgany przez trumpa, skomlenie o baze usa w Polsce, przemilczanie roszczen zydowskich, ktore pis chce placic.
Ludzie w Elblagu nie czytaja i nie ogladaja niezaleznych mediow, stad ich potrzeby i pragnienia sa na poziomie lokalnych zabaw: pis-po itd. ..
Dla mnie to wybór miedzy kiłą a rzeżączką. ..
Wilkowi marzy się dalej dalsza dieta poselska. .. .bo mierzeja. Kanał jak ma być zrobiony to będzie, czy z Panem czy bez. ..
@pil - a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?
Młodzi jak wyjedziecie do wielkich miast z tej dziury, to Wróbel nie będzie miał wyjścia jak sprowadzić imigrantów. Niech te wysuszone staruchy naucza się żyć wśród obcych, nie ma lepszej zemsty na staruchów, niech w końcu poczują ten strach osamotnienia i wyobcowania. Prysną marzenia o małej mieścinie na kształt domu spokojnej starości. Zachęcam, oni nie mieli dla nas litości, my nie miejmy dla nich.
@WichroweWzgórza. - Zapomnij, że tu będzie przekop, Kaczyński to może jedynie na ciebie splunąć a nie przekopać ci mierzeje. Przekop sie marzy, wyp. .. :-) Szerokim łukiem będą omijać tę zasrana dziurę :-)
@pil - to nieprawda,ciekawe skąd masz takie wiadomości, czy robiłeś jakieś badania, czy wyczytałeś to w wyborczej?https://www.youtube.com/watch?v=_zn25wGZTB8&t=406s polecam to obejrzeć, co prawda dotyczy to wyborów na prezydenta Polski lecz wtedy również mówiono podobne bzdury jakie i ty wypisujesz. rzetelne badania obalają te idiotyczne tezy, polecam.
@Glosrozsadku1 - nie jestem leśnym dziadkiem, ale patrzę jakim, kto jest gospodarzem. Wilk jako prezes ELSINU, niemal doprowadził zakład do upadku. Kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych straciło pracę. A nowy prezes utrzymał zakład i planuje zwiększenie zatrudnienia. Czym pan Wilk zasłynął jako poseł dla naszego miasta? Przekopem? Ten już był planowany za Stefana Batorego i zrezygnowali. Podobnie Niemcy kaiserowskie, bo nie widzieli ekonomii.
Miasto się zwijana każdy kroku, ludzie wyjeżdżają, panuje ogólny marazm ale jak widać niektórym (i widać po komitecie poparcia - jakim) się to podoba i chcą kontynuacji - cóż Elbląg czeka niechybny upadek niestety. .. do końca - ale ludzie sami tak chcą, ludzie lubią sami na siebie ściągać bicz a potem płacz i żale
W Twoim przypadku-nic, ani wykształcenia ani szkoły nie masz pewnie, patrząc jaką mądrość życiową zaprezentowałes w swoim poście,, prawusie"hue Hue hue