UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto się zwijana każdy kroku, ludzie wyjeżdżają, panuje ogólny marazm ale jak widać niektórym (i widać po komitecie poparcia - jakim) się to podoba i chcą kontynuacji - cóż Elbląg czeka niechybny upadek niestety. .. do końca - ale ludzie sami tak chcą, ludzie lubią sami na siebie ściągać bicz a potem płacz i żale
Arc