329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ahahaaa i najlepsze te brednie nawet tu w komentarzach, gdzie "mądrzy inaczej" co byli przeciwko Wilkowi, teraz oczekują, że wywiąże siez przedwyborczych obietnic :) Nie mówią aby ich Wróblewski sięwywiązał ze swoich, tylko ten co przegrał ma sięwywiązać - od taka obłuda ludzka i zwykłem sk. .. .. ludzkie
Arc (2018.11.05)
No to Elbląg dalej w czarnej d. .ie. skoro mieszkańcy chcą być tak szczególnie traktowani jak to miało miejsce za poprzednich rządów PiS powinien 1.Wstrzymać realizację przekopu, 2.Zabrać 500+, zwiększyć wiek emerytalny itd.
(2018.11.05)

info

11  
  1
Głupie ludzie, głupie ludzie eh
(2018.11.05)

info

8  
  4
Bog czuwa i dał nam s7,dlatego mozna aplikowac do Gdanska i szczerze mowiac rozmawiam z wieloma osobami i mowia, ze juz maja wyjeb. .ne na te kanalie elblaskie wyzyskujace ludzi(niektórzy jak czytalem nazywaja ich "dziad elblaski" czyli podstawa i pare setek pod stolem) i zwyczajnie szukaja roboty w 3 miescie. Znajoma pracuje jako kelnerka jak mi powiedziala ile wyciaga to opadla mi szczeka: z napifkami okolo 5 tys zł!!! zazartowalem, ze chyba z lodzikami, ale mowie że bez. .. Zna ktos firmę poza GE I EPECEM GDZIE W ELBLAGU TYLE MOZNA ZAROBIC???
ehhh (2018.11.05)
Proponuję konkurs tytuł "polowanie na wilka" kto pierwszy ustrzeli aparatem Pana Jerzego jadącego wiaduktem na Zatorze
Wałach moczymorda (2018.11.05)

info

6  
  6
Kolejna okazja dla Wróbla żeby się napić
Jkobjg (2018.11.05)

info

10  
  7
Wyjadą bo płaci grosze a wymagania ma ponad miarę, pozostaną mu imigranci do roboty w um oraz stara nomenklatura na stoleczkach uwiklana w elblaskie bagno wdzięczności tak zakonczy swoją kadencje
(2018.11.05)

info

7  
  4
No cóż. Obrzydliwa kampania, całkowita, totalna krytyka wszystkiego, myślenie że ". .. .. głupi naród wszystko kupi" zemściły się. Czytając komentarze zauważyłem, że jednak zdecydowanie można odróżnić wpisy "dobrego sortu" od "głupiego narodu". Ciężko jest pogodzić się z porażką i to aż tak dużą, kiedy myślami jest się przy korycie, nie mając do tego żadnych predyspozycji, oprócz buty i lizusostwa. Panie Wróblewski, oby tak dalej, gratuluję.
nieelblążanin (2018.11.05)

info

7  
  4
Lepszy wróbel na dachu (ratusza) niż wilk w zagrodzie !!! Brawo my !!!
0-= (2018.11.05)

info

7  
  6
Stary....piątke to ja mam w DRE jak zrobię dwie soboty pracujące... A jak ktoś chce to niech dyma do Gdanska
stolarz (2018.11.05)