Wybrany wątek opinii
Ech wy ludzie, ludzie. I wybraliscie żeby było tak jak było. Czyli co podoba wam się co tu się dzieje. Jak żyjecie, gdzie pracujecie, ile zarabicie, że wasi synowie, wasze córki i wnukowie muszą wycierac kąty na obczyźnie, bądź po innych większych miastach. Więc rozumiem, że od teraz, skoro ponad 70 proc. głosów wybrało status quo, koniec z marudzniem w komentarzach, skoro tak znakomita większość jest zadowolona? A może po prostu wygrał układ, zaglosowali tkz. Leśni dziadkowie, ustawieni, z koneksjami, bo młodzi musieli emigrowac? To jest bardzo smutny wieczór, to oznacza zapowiedź śmierci tego miasta. Leśne dziadki niedługo odejdą do wieczności, a młodych tu już nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
30
21
@Glosrozsadku1 - Jesteś żałosny !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
@Glosrozsadku1 - Smutna prawda, a teraz zobaczycie tasowanie i karuzelę stanowisk wokół starego-nowego prezydenta. W porównaniu do Gdańska jesteśmy dziś Bangladeszem, za 5 lat przy Olszczynie będziemy wyglądać jak upadły PGR, brawo ludu elbląski, brawo
Do moderacji
Odpowiedz
15
8
Może pora zmienić towarzystwo. Ja od lat 8 brutto żona koło 7 brutto w elblagu. Znajomi jeszcze wiecej sadzac po ich autach i domach. Wez sie za siebie. Zapisz na jezyk. Poczytaj a nie pier....
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
To nie jest tak, że większość jest zadowolona, tylko większość wybrała mniejsze zło. Elbląg jest zadłużony i żadna nowa władza cudów tutaj nie zdziała, ważne żeby obrać właściwy kierunek rozwoju, a efekty będą widoczne po latach.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
To nie jest tak, że większość jest zadowolona, tylko większość wybrała mniejsze zło. Elbląg jest zadłużony i żadna nowa władza cudów tutaj nie zdziała, ważne żeby obrać właściwy kierunek rozwoju, a efekty będą widoczne po latach.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@Glosrozsadku1 - nie jestem leśnym dziadkiem, ale patrzę jakim, kto jest gospodarzem. Wilk jako prezes ELSINU, niemal doprowadził zakład do upadku. Kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych straciło pracę. A nowy prezes utrzymał zakład i planuje zwiększenie zatrudnienia. Czym pan Wilk zasłynął jako poseł dla naszego miasta? Przekopem? Ten już był planowany za Stefana Batorego i zrezygnowali. Podobnie Niemcy kaiserowskie, bo nie widzieli ekonomii.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4