329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hmmm w Szwecji ,Niemczech,Anglii wygrywają wybory lewusy i Ciapaki ich jada bez wazeliny.Co ma wykrztalcenie do mądrości życiowej.
Jacekk1 (2018.11.05)
Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu. Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!
eeeeee (2018.11.05)
niespodzianki nie bylo FORMALNOSC TO BYLA!BRAWO DLA ELBLĄZAN ze wybrali dobro a nie zakłamanie i obietnice haha
(2018.11.05)

info

3  
  5
Rudnicki, Mańkut. .. teraz zacznie się kabaret i tasowanie stanowisk, odpłacanie za poparcie-wybraliście i macie, fuj
(2018.11.05)

info

9  
  3
Melduje panie prezesie ze bylem drugi
(2018.11.05)

info

9  
  3
A ilu i jak wybracolo Ciebie elblazsn na swojejo przedstawiciela. Mow za siebie
ujbvfd (2018.11.05)
Na pewno Stare Pole i platne uczelnie to byl i jest poziom. Placisz i wymagasz
ytyyy (2018.11.05)
W miastach... Hahaha. Toć Elbląg tylko z nazwy jest miastem. Dziura, z której większość ucieka. Tyle w temacie.
Miasteczkowy (2018.11.05)
Elbląg zawsze był czerwony
Jurgen (2018.11.05)

info

9  
  6
Chlał
(2018.11.05)