A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hmmm w Szwecji ,Niemczech,Anglii wygrywają wybory lewusy i Ciapaki ich jada bez wazeliny.Co ma wykrztalcenie do mądrości życiowej.
Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu.
Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!
niespodzianki nie bylo FORMALNOSC TO BYLA!BRAWO DLA ELBLĄZAN ze wybrali dobro a nie zakłamanie i obietnice haha
Rudnicki, Mańkut. .. teraz zacznie się kabaret i tasowanie stanowisk, odpłacanie za poparcie-wybraliście i macie, fuj
Melduje panie prezesie ze bylem drugi
A ilu i jak wybracolo Ciebie elblazsn na swojejo przedstawiciela. Mow za siebie
Na pewno Stare Pole i platne uczelnie to byl i jest poziom. Placisz i wymagasz
W miastach... Hahaha. Toć Elbląg tylko z nazwy jest miastem. Dziura, z której większość ucieka. Tyle w temacie.
Elbląg zawsze był czerwony
Chlał