UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Glosrozsadku1 - nie jestem leśnym dziadkiem, ale patrzę jakim, kto jest gospodarzem. Wilk jako prezes ELSINU, niemal doprowadził zakład do upadku. Kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych straciło pracę. A nowy prezes utrzymał zakład i planuje zwiększenie zatrudnienia. Czym pan Wilk zasłynął jako poseł dla naszego miasta? Przekopem? Ten już był planowany za Stefana Batorego i zrezygnowali. Podobnie Niemcy kaiserowskie, bo nie widzieli ekonomii.


Anuluj