UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Glosrozsadku1 - nie jestem leśnym dziadkiem, ale patrzę jakim, kto jest gospodarzem. Wilk jako prezes ELSINU, niemal doprowadził zakład do upadku. Kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych straciło pracę. A nowy prezes utrzymał zakład i planuje zwiększenie zatrudnienia. Czym pan Wilk zasłynął jako poseł dla naszego miasta? Przekopem? Ten już był planowany za Stefana Batorego i zrezygnowali. Podobnie Niemcy kaiserowskie, bo nie widzieli ekonomii.