UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie pis zraził pro-żydowska polityka. Andrzej Duda przeczołgany przez trumpa, skomlenie o baze usa w Polsce, przemilczanie roszczen zydowskich, ktore pis chce placic. Ludzie w Elblagu nie czytaja i nie ogladaja niezaleznych mediow, stad ich potrzeby i pragnienia sa na poziomie lokalnych zabaw: pis-po itd. .. Dla mnie to wybór miedzy kiłą a rzeżączką. ..
ASWYMIATA