UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Młodzi jak wyjedziecie do wielkich miast z tej dziury, to Wróbel nie będzie miał wyjścia jak sprowadzić imigrantów. Niech te wysuszone staruchy naucza się żyć wśród obcych, nie ma lepszej zemsty na staruchów, niech w końcu poczują ten strach osamotnienia i wyobcowania. Prysną marzenia o małej mieścinie na kształt domu spokojnej starości. Zachęcam, oni nie mieli dla nas litości, my nie miejmy dla nich.