UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polak - 5 lat a nie 4.Chcesz marnować życie na przyglądanie się facetowi, który pamięta czasy kuźwa Gierka. Młodzi zachęcam do wyjazdu, pokażmy tym starym trupom gdzie ich miejsce. Niech ten Elbląg w końcu zniknie z mapy Polski. Niech tu zdechną ze swoimi marnymi emeryturkami i w samotności umierają w swoich czterech ścianach. Jeszcze mam taką nadzieję, że emigranci pokażą tym sflaczałym staruchom, gdzie ich miejsce. Chyba umarłbym ze śmiechu jakby postawili tu meczet i tym śmierdzącym starym cip. .. kazali nosić burki i trzy razy dziennie modły. Mam nadzieję, że wasze marzenie o wielkiej Europie się spełnią :-)


Anuluj