UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto się zwijana każdy kroku, ludzie wyjeżdżają, panuje ogólny marazm ale jak widać niektórym (i widać po komitecie poparcia - jakim) się to podoba i chcą kontynuacji - cóż Elbląg czeka niechybny upadek niestety. .. do końca - ale ludzie sami tak chcą, ludzie lubią sami na siebie ściągać bicz a potem płacz i żale

Arc