Pożar na Grunwaldzkiej

19
21.05.2011
Pożar na Grunwaldzkiej
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (21 maja) około godz. 22 w jednym z budynków przy Al. Grunwaldzkiej wybuchł pożar. Do akcji ratowniczo-gaśniczej błyskawicznie przystąpili elbląscy strażacy. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Zobacz zdjęcia.
Do pożaru doszło w rejonie skrzyżowania Al. Grunwaldzkiej i ul. Sadowej. Jak nam powiedział rzecznik prasowy KM PSP w Elblągu kpt. Przemysław Siagło strażacy na miejscu byli o godz. 22.07. - Do zdarzenia zostały zadysponowane 3 pojazdy ratowniczo-gaśnicze i 9 strażaków. - Palił się budynek będący pustostanem, prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie - dodaje kpt. Siagło.
   [fotoc]
   Ogień płonącego budynku o konstrukcji drewniano-murowanej był bardzo duży. Łunę pożaru widać było z daleka. Po skończonym gaszeniu strażacy dokładnie przeszukali zgliszcza w poszukiwaniu osób, które mogły tam przebywać. Na szczęście nikogo nie znaleźli. Rejon zdarzenia zabezpieczali funkcjonariusze policji. Dokładne przyczyny pożaru wyjaśni policyjne dochodzenie.
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dziwne. .. .niby pożar był dziś 21 maja tj sobota o 22 a zdjęcie z przeszukiwania jasne. Czyżbym zgubił jeden dzień????
maxxxel (2011.05.22)

info

0  
  0
zdiecia sa jasne bo miejsce bylo specjalnie oswietlane
kreski (2011.05.22)

info

0  
  0
Maxxxel akurat słonce wyszlo wiec sie jasno zrobiło. ..
Nocny Marek (2011.05.22)

info

0  
  0
Lubię takich maxxxymalnych bystrzaków, co się znają na wszystkim:) i wszystko skomentująą publicznie. Fotografia- proszę! Gaszenie pożarów- proszę! no rewelacja
(2011.05.22)

info

0  
  0
Hmm. .. płonący pustostan. Pomyślmy. Podpalenie na zlecenie i właściciel z torbą po kasiorkę z ubezpieczenia pójdzie w poniedziałek, bo się spaliło. A potem Majorka, Teneryfa. .. tak sie robi w durnym kraju nad Wisłą, gdzie prawo nie działa a konstytucją można się podetrzeć.
Stan Tymiński (2011.05.22)

info

0  
  0
ten dom od dluzszego juz czasu był opuszczony. nawet zastanawialam sie czy moze nie jest na sprzedaz po smiesznej cenie, ale niestety:)ostatnimi czasy jednak krecili sie przy nim jakies "dziwne ludzie". pozniej zaczeli go rozkradac. .no i w koncu podpalili. szkoda domu. na pewno ktos by bardzo byl zadowolony jakby dostal taki dach nad glową. .. .
jakaś (2011.05.22)

info

0  
  0
stan --jak wiesz jak to sie robi--to po co tu siedzisz zrób -- i jedz do PERU bo stamtad sa korzenie ksywki -- --ale prawda -- jest taka, ze nie kazde dupsko zaluguje na podtarcie go konstytucja tego kraju---tttttwoje z pewnoscia nie ---pzdrawiam z MAURITIUSA---/Atlas swiata dostepny w bibliotece na ul. WIGILIJNEJ/
niker (2011.05.22)

info

0  
  0
Do- @JAKAŚ. Pustostany. .. wysiedlone. .. .cała Grunwaldzka zaczyna tak wyglądać. .. Piękne tereny, a przez to że wszystko jest niczyje- wygląda to miasto jak jeden wielki slams! Szkoda. Niech wszystkich wyprowadzą, ulice poszerzą a ludzi zamieszkają na wielkich okołomiejskich sypialniach; -( Pełni bezdomnych, meneli- nasze miasto.
(2011.05.22)

info

0  
  0
Przejeżdżając całą Grunwaldzką- po jednej stronie slams, po drugiej stronie slams, wizytówka miasta. .. Sprzedałoby miasto tereny inwestorom prywatnym (w takim punkcie miasta podejrzewam za ogromne pieniądze) mielibyśmy zagospodarowanie terenu godne jednej z głównych ulic dużego miasta. A tak mamy wstyd- wjeżdżając od strony Warszawy. Najpierw rozbudowująca się PWSZ i centrum Biznesu a następnie kilometr miejskiego bródu i smrodu. Niech w końcu miasto uporządkuje swoje tereny i nam elblążanom wstydu nie robi!
(2011.05.22)

info

0  
  0
j/w popieram. Sprzedać tereny prywatnym inwestorom ale nie tak HS Orbisowi, że mamy w centrum miasta dziurę zapuszczoną.
(2011.05.22)

info

0  
  0