UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do- @JAKAŚ. Pustostany. .. wysiedlone. .. .cała Grunwaldzka zaczyna tak wyglądać. .. Piękne tereny, a przez to że wszystko jest niczyje- wygląda to miasto jak jeden wielki slams! Szkoda. Niech wszystkich wyprowadzą, ulice poszerzą a ludzi zamieszkają na wielkich okołomiejskich sypialniach; -( Pełni bezdomnych, meneli- nasze miasto.