UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ten dom od dluzszego juz czasu był opuszczony. nawet zastanawialam sie czy moze nie jest na sprzedaz po smiesznej cenie, ale niestety:)ostatnimi czasy jednak krecili sie przy nim jakies "dziwne ludzie". pozniej zaczeli go rozkradac. .no i w koncu podpalili. szkoda domu. na pewno ktos by bardzo byl zadowolony jakby dostal taki dach nad glową. .. .

jakaś