UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hmm. .. płonący pustostan. Pomyślmy. Podpalenie na zlecenie i właściciel z torbą po kasiorkę z ubezpieczenia pójdzie w poniedziałek, bo się spaliło. A potem Majorka, Teneryfa. .. tak sie robi w durnym kraju nad Wisłą, gdzie prawo nie działa a konstytucją można się podetrzeć.

Stan Tymiński